NÁHRADNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2020

Vážení rodiče, kvůli situaci týkající se COVID-19 a sním spojená mimořádná opatření je v tomto roce změna v příhláškách na náhradní prázdninový provoz. Viz níže naleznete tabulku s přehledem o všech školkách, které zajišťují náhradní prázdninový provoz. Prosíme rodiče našich dětí, aby emailem, nebo sms potvrdili, zda do školky v létě nastoupí a v kterém týdnu. Přihláška na prázdninový provoz bude dostupná od 27. dubna do konce května v sekci o školce- zápis dětí do MŠ- přihláška na náhradní prázdninový provoz. Doručení přihlášky prosíme datovou schránkou, emailem s elektronickým podpisem, poštou, v krajním případě po telefonické domluvě osobním předáním v mateřské škole. Ostatní mateřské školy, které zajišťují náhradní prázdninový provoz mají přihlášky a informace o doručení na svých webových stránkách. Evideční listy dětí nebudou k příhlášce vyžadovány. Pouze na přihlášku uvedete ze které mateřské školy dítě přichází.
(pro další info klikni na nadpis aktuality)

Logo MŠ Optiky