PRO RODIČE

III. ODDĚLENÍ BERUŠKY
IV. ELOKOVANÉ PRACOVIŠTĚ V KOZLOVICÍCH
0

Všechny běžné třídy jsou kapacitně naplněny - dle vyhlášky se zaplňují třídy do 24 dětí.

JÍDELNÍ LÍSTEK

Chcete vědět co vaše děti budou mít na oběd?
Klikněte na obrázek.

PERSONÁL ŠKOLKY

Pavla Glozygová / zastupující ředitelka
Miluše Hrabinová / zástupkyně
Adéla Hubáčková / učitelka
Veronika Vinklerová / učitelka
Dagmar Valentová / učitelka
Mgr. Silvie Gajdošíková / učitelka

Sandra Zdráhalová / školní asistent

Zdeňka Prudilová  / školnice
Jana Bérešová / školnice
Zdeňka Králíková / výdej stravy

ELOKOVANÉ PRACOVIŠTĚ KOZLOVICE

Gabriela Tšponová/ vedoucí učitelka
Petra Složilová/ učitelka
Jaromíra Zanášková/ školnice a výdej stravy
Markéta Čecháková/ asistent pedagoga

TŘÍDY

SLUNÍČKA

je určeno pro děti ve věku 2-4 roky. Během roku se u dětí zaměřujeme na rozvoj rozumový, motorický, sociální. Také zde myslíme na psychickou pohodu dětí a snažíme se jim zajistit ty nejlepší podmínky. Děti zde navazují nové kamarádské vztahy a rozvíjí se u nich komunikace. Během roku je vždy vidět velký pokrok ve všech oblastech.

MOTÝLCI

jsou děti z druhého oddělení, kde kapacita dětí je 24. Jsou to děti od čtyř do pěti let. Je to přestup mezi nejmenším oddělení, kde režim byl volnější a začínají si zvykat na pravidla, které se musí dodržovat. Začínají se učit samostatnosti.

BERUŠKY

jsou děti ze třetího oddělení, kde kapacita je 24 dětí. Jsou zde děti předškolního věku od 5 do 6 let, které se připravují na nástup do školy. Je zde pro ně připravován bohatý program spojený se školou. Děti se mohou zúčastnit plaveckého výcviku nebo spousty jiných kroužků určené dětem pro předškolní věk.

ELOKOVANÉ PRACOVIŠTĚ V KOZLOVICÍCH

kapacita dětí je zde 24. Jsou zde děti ve věku od 2 do 6 let.

Logo MŠ Optiky